Dzisiaj jest: 16 Grudzień 2017    |    Imieniny: Albina, Zdzisław . Wszystkiego najlepszego!

O nas

Serdecznie witamy na Stoku Narciarskim w Sulowie. Stok rozpoczął działalność w sezonie 2006/2007.
Od pierwszego sezonu wsłuchani jesteśmy w sugestie naszych gości oraz wyciągamy wnioski z własnych obserwacji.
Od tamtego czasu wyciągi 100 metrowy oraz wyciąg 70 metrowy (tzw. Oślą Łączkę) przenieśliśmy na nowe miejsca. Przyczyniło sie to do zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu najmłodszych, jak również początkujących narciarzy oraz tych naszych gości, którzy po raz pierwszy postanowili założyć narty na nogi.
Najdłuższy nasz stok z wyciągiem 350 metrów charakteryzuje się ostrym, tzw. sportowym startem z płaskim odcinkiem początkowym oraz odcinkiem końcowym o dużym nachyleniu, z szerokim i bezpiecznym terenem na utratę szybkości i wyhamowanie. Na tym szybkim odcinku istnieje możliwość wyboru zjazdu bardzo szybkiego dla doświadczonych narciarzy, jak również zjazdu wolniejszego z dłuższym odcinkiem na wyhamowanie dla mniej doświadczonych. Szeroki teren u podnóża stoku minimalizuje ryzyko zderzeń, a płaski odcinek początkowy daje czas na oswojenie się z ruchem i warunkami na stoku.
Wszystko to pozwala, aby nasi goście czuli się wyjątkowo bezpiecznie.
Serdecznie zapraszamy do Sulowa wszystkich miłośników białego szaleństwa, gości indywidualnych, gości w mniejszych i większych grupach oraz grupy zorganizowane.
Obiecujemy Wam wspaniałą zabawę. Już mamy plany zmian na kolejne sezony, tak aby nasi goście mogli ciągle odkrywać swoje nowe możliwości.

Do zobaczenia na Stoku
Janek, Wojtek, Zbyszek
 
Warunki narciarskie
Trasa 350m: ok
Trasa 100m: ok
Ośla łączka: ok

Śnieg: -
Grubość pokrywy:-
Warunki: brak

Teraz Online
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Reklama